Pôžičky bez kontroly registra dlžníkov sú skutočnéPodľa nadpisu by ste mohli by ste sa mohli domnievať, že budeme písať o nebankových pôžičkách v rýmoch. Bohužiaľ vás musíme sklamať, ale čo uberieme na umeleckej stránke článku, to vám vynahradíme lepším prehľadom v nebankových pôžičkách. Predstavíme základné typy pôžičiek, rôzne spôsoby žiadosti o nebankovú pôžičku, ale hlavne sa zameriame na pôžičku aj pre mamičky na materskej, aj pre babičky na dôchodku. Práve pre nich je stvorená pôžička bez registra a bez dokladovania príjmu cez web. Je to rýchla a bezúčelová nebanková pôžička, ktorá so sebou prináša mnohé výhody. Najprv si však ukážme v skratke rôzne druhy nebankových pôžičiek.

Základné typy nebankových pôžičiek

V ponuke nebankovej môžete nájsť hneď niekoľko typov pôžičiek, aby ste mali jasnejšie v tom, aké podmienky má konkrétny druh pôžičky, ponúkame vám ich stručný prehľad.

  • klasická nebanková pôžička

Výška pôžičky sa môže pohybovať od 3 000 € až do 100 000 € (pri ručení nehnuteľnosťou). Doba splatnosti je v trvaní od 6 mesiacov až po 30 rokov. Výška úroku od 10 %. Ak by ste si túto pôžičku porovnali s ponukou úverov z bánk, našli by ste veľa spoločných znakov. Klasická nebanková pôžička môže smelo konkurovať bankovým úverom.

  • nebanková pôžička bez registra

Pôžičku bez registra vám nebankovka poskytne, aj keď figurujete v úverovom registri dlžníkov. Výška pôžičky je len do 350 € a doba splatnosti len 31 dní. Podrobnejšie sa jej budeme venovať v nasledujúcej časti.

  • nebanková pôžička bez dokladovania príjmu

Platí to, čo pri pôžičke bez registra, detailnejšie predstavenie jej jednotlivých podmienok bude v samostatnej časti. Suma pôžičky sa pohybuje do 350 €, ktoré musíte splatiť do jedného mesiaca. Pri týchto pôžičkách je potrebné rátať s vyššou úrokovou sadzbou ako pri klasickom type pôžičky.

  • nebanková pôžička bez dokladovania účelu

U väčšiny nebankových pôžičiek nemusíte preukazovať účel použitia poskytnutej pôžičky. Je úplne jedno, či si chcete zrekonštruovať kuchyňu alebo kúpiť nové auto. Nebankové spoločnosti nepožadujú, aby ste im zdokladovali použitie peňazí, v čom je ich ďalší rozdiel v porovnaní s bankami.

  • nebanková pôžička ihneď

Najrýchlejší typ nebankovej pôžičky. Opäť sa jedná o menšiu pôžičku do 350 €, ale peniaze môžete mať na účte už do 10 minút od požiadania. Pôžička je bez registra a bez potvrdenia o príjme. Doba splatnosti sa trvá od 5 do 31 dní.

Aj bez dokladovania príjmu získate financieRegister nie je problém – nebanková pôžička bez registra

Pravidelné splácanie pôžičky nie je jednoduchá vec. Pri uhrádzanie mesačných splátok môžete naraziť hneď na niekoľko problémov. Stačí ak vám zamestnávateľ nevyplatí mzdu načas a už máte výpadok v rodinnom rozpočte. Omeškáte sa so splátkou a to má za následok automaticky zápis v úverovom registri dlžníkov. V ňom sa môžu nájsť všetci tí, ktorí sa omeškali so splácaním úverov alebo majú dlhy voči bankovým a nebankovým subjektom. Register je strašiakom aj pre neplatičov odvodov do zdravotnej a sociálnej poisťovne. I pre týchto dlžníkov je takmer nemožné získať úver z banky. Schvaľovací proces pri bežných bankových aj nebankových úveroch v sebe zahŕňa aj overovanie žiadateľov v Spoločnom registri bankových informácií (SRBI), v Nebankovom registri klientskych informácií (NRKI) a v spotrebiteľskom registri SOLUS. Záznam v niektorom z týchto registrov znamená okamžité zamietnutie žiadosti o pôžičku. Preverovanie v registroch je časovo náročné a pokiaľ súrne potrebujete peniaze, riešením je nebanková pôžička bez registra.

Výška a doba splatnosti je vo väčšine prípadov rovnaká, do 350 € a splatnosťou maximálne 31 dní. Niektoré nebankové spoločnosti umožňujú pôžičky bez registra aj na vyššie sumy s dlhšou dobou splatnosti. Kameňom úrazu pri vyšších sumách je nutnosť ručenia nehnuteľnosťou. Schvaľovanie nebankových pôžičiek bez registra je riešené individuálne podľa možností klienta – sami si môžete zvoliť výšku splátok a dĺžku splácania, pri zachovaní základných parametrov. Poskytovateľov nebankových pôžičiek bez registra nezaujíma, či ste mali problém so splácaním a dodajú vám peniaze. Aby sme však z nebankoviek nerobili charitu, je jasné, že táto ústretovosť má svoju cenu. Túto cenu klient pocíti na vyšších úrokoch a vyššej ročnej percentuálnej miere nákladov (RPMN). Úrok je suma, o koľko dlžník preplatí požičanú sumu.

Pri pôžičkách je však potrebné dávať pozor nielen na úrok a úrokovú sadzbu, ale taktiež aj na RPMN, ktorá v sebe zahŕňa okrem už spomenutej úrokovej sadzby aj ostatné poplatky, ktoré sú spojené s poskytovaním pôžičky. Problémom úrokov a RPMN pri krátkodobých nebankových pôžičkách býva to, že sa vyrátavajú za obdobie jedného roka, kým doba splatnosti rýchlej pôžičky bez dokladovania príjmu a bez registra býva maximálne 31 dní. Preto nech vás nevystraší veľmi vysoká RPMN a radšej sa sústreďte na konečnú cenu, ktorú za pôžičku musíte nebankovej spoločnosti zaplatiť. Peniaze z nebankovej pôžičky bez registra môže dlžník použiť na vyrovnanie starých dlhov, čo by sme mohli považovať za celkom rozumný krok. môžu slúžiť na uhradenie starých dlhov, aby sa dlžník mohol postaviť na vlastné nohy.

Okrem toto pri ľuďoch so záznamom v registri musíme pripustiť možnosť, že sa v nich nachádzajú aj dlžníci, ktorí väčšinu svojich záväzkov uhrádzali včas. No len kvôli pracovným povinnostiam, či ľudskej roztržitosti stačila jedna neuhradená splátka za pôžičku bez dokladovania príjmu a už sú v registri. Čiže aj ľudom, ktorí sa bez úmyselného konania dostali do registra dlžníkov, umožňujú nebankové spoločnosti získať peniaze vďaka rýchlym pôžičkám bez registra.

Nízky príjem nie je problém – nebanková pôžička bez dokladovania príjmu

Ani nízky príjem nie je problémKeď váš jediný problém je nielen záznam v registri dlžníkov, ale aj nedostatočný príjem, siahnite po pôžičke bez dokladovania príjmu. Predpokladáme, že najväčšiu výhodu tejto pôžičky ste pochopili už hneď z názvu. Žiadateľ o úver nemusí dokladovať svoj príjem. Rovnako ako pri pôžičke bez registra, aj pri nebankových pôžičkách bez dokladovania príjmu, môžete získať len menšie sumy. Vo väčšine nebankoviek ide o sumu do 350 € s dobou splatnosti 31 dní. Pokiaľ pôžičku splatíte včas a z pohľadu nebankovej spoločnosti overíte svoju dôveryhodnosť, viaceré z nich umožňujú pri ďalších žiadostiach o pôžičku požiadať o vyššie sumy.

Aj pri rýchlych pôžičkách bez dokladovania príjmu existujú poskytovatelia, ktorí vám ponúknu pôžičku niekoľko tisíc eur, no ich podmienkou bude ručenie nehnuteľnosťou. Toto vám neodporúčame, pretože vzhľadom na nízky príjem existuje veľký predpoklad, že budete mať problém so splácaním. Čiže veľmi ľahko by ste mohli prísť o strechu nad hlavou. V nebankovej spoločnosti môžete získať pôžičku bez dokladovania príjmu a bez zbytočnej byrokracie, ide totiž o tzv. rýchlu pôžičku. Poskytovateľom tohto špecifického typu pôžičky sú hlavne nebankové spoločnosti. Banky sú pri posudzovaní žiadateľov oveľa prísnejšie. Potvrdenie o príjme je len jeden z mnohých dokumentov, ktoré musíte ku žiadosti o úver predložiť. Táto pôžička je vhodná pre široké spektrum žiadateľov. Okrem nezamestnaných, sú to už v nadpise spomínané matky na materskej dovolenke a babičky, čiže dôchodcovia. Ďalej sem môžu patriť ľudia pracujúcich len na dohodu bez dostatočnej výšky príjmu, či začínajúci živnostníci. Ďalšou výhodou je krátka doba splatnosti, čiže za pár dní máte pôžičku z krku. Ak budete mať problém dodržať splátkový kalendár, stačí sa ozvať poskytovateľovi pôžičky a nemali by ste mať problém posunúť dobu splatnosti. Predlženie doby splatnosti je u mnohých nebankoviek spojené s ďalšími poplatkami, preto sa snažte splatiť úver načas.

Požiadať o pôžičku bez dokladovania príjmu je úplne jednoduché

Či už cez telefón alebo počítač, pôžičku vybavíte ihneďAk zvažujete požiadať o pôžičku bez registra a dokladovania príjmu, máte po ruke hneď niekoľko možností, ako tak urobiť. Dokonca už nemusíte ani behať po rôznych pobočkách nebankových spoločností. Žiadosť o pôžičku môžete vybaviť v priebehu niekoľkých minút z pohodlia vášho domova. Máte na výber z troch jednoduchých možností.

  • telefonicky: zavoláte na infolinku nebankovej spoločnosti a operátorovi poviete o aký typ pôžičky máte záujem, akú sumu potrebujete a poskytnete mu ďalšie osobné údaje k vybaveniu pôžičky
  • online: pokiaľ disponujete pripojením k internetu, tak vám nič nebráni vybaviť si pôžičku bez dokladovania príjmu online. Stačí si vybrať konkrétnu stránku nebankovej spoločnosti, alebo nejakého jej poskytovateľa, vyplniť online formulár a čakať na schválenie pôžičky. Pri online schvaľovaní je to otázka niekoľkých minút
  • sms: najnovším a ešte jednoduchším spôsobom je získanie sms pôžičky bez dokladovania príjmu. Prostredníctvom zaslania jednej sms správy vo vopred určenom tvare na číslo nebankovej spoločnosti môžete vyriešiť svoje finančné problémy.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *